Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a következménye?

Mi lehet ennek a következménye?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az iskolában ha jól számolom, betegség miatt már sajnos 200 órát hiányoztam. Úgy tudom, 250 óra hiányzás az, ami "belefér". Azt szeretném tudni, ennek (mármint a 200 napnak) milyen következményei lehetnek? Az összes tantárgyból ötös vagyok, kivéve a földrajzból, ezért is félek. Mi történik ilyenkor, ha többet nem hiányzom? Nem szeretnék évet ismételni.

2014. márc. 27. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen feketén-fehéren nézik, ha ráadásul jó tanuló vagy. Érdemes volna megkérdezni erről az osztályfőnöködet, igazgatói engedélyért lehet folyamodni, stb.
2014. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hivatalosan van egy keretszám, 20-25% körül, amikor már osztályozó vizsgát, vagy évismétlést kell tenned.


Azonban nem nézik annyira vaskalaposan ezt a számot, hacsak nincs épp ellenőrzés a iskoládban.


De te 200 napot vagy órát hiányoztál? Egyszer órát, aztán napot írsz. Szerintem órára gondolsz, így pedig benne vagy a limitben, tehát nem lesz következménye.

2014. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést, tényleg órára gondoltam. 200 nap azért egy kicsit sok lenne.
2014. márc. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!