Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE anglisztika szakról...

ELTE anglisztika szakról vélemények? Jár valaki oda?

Figyelt kérdés
Szeretnék véleményeket kérni az ELTE-ről. Pályaválasztás előtt állok, és döntenem kell, hogyan tovább.
2014. ápr. 1. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem jó, de még mindig a legjobb. :P
2014. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne, ha felvennének:)
2014. ápr. 1. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbántam, hogy odamentem. Engem nagyon untatott az egész, ha mostani fejemmel választhatnék, inkább valami szakmát választanék. Nyelvet már profi szinten kell tudni, azon sokat nem fog csiszolni az a heti 2 nyelvgyakorlat, a kultúrát tanulod, a történelmet, és iszonyatos mennyiségű irodalmat. A könyöködön fog kijönni:) Első év végén van nyelvi felmérő, ha az nem sikerül, pár tárgyat nem tudsz felvenni, de annyira nem szivatós.
2014. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én csak angolból vagyok jó, a többi tantárgy (matek, magyar,töri, biosz, fizika,földrajz, közgazdasági, marketing, stb) nem igazán megy. És csak angolban gondolkozhatok továbbtanulás szempontjából.
2014. ápr. 12. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Az ELTE nagyon kemény, semmi értelme ott szenvedni. Ha tanárként végzel, senkit nem érdekel, hogy hol végeztél.
2014. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!