Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az NKE HHK katonai vezető...

Az NKE HHK katonai vezető lövész szak elvégzése után mennyi esélyem van, hogy Budapesten maradok?

Figyelt kérdés
Ugyan még most állok érettségi előtt, de érdekelne, hogy mik a kilátások. Mert úgy tudom, működő lövészdandár csak Tatán meg Debrecenben van.
2014. ápr. 2. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

közelít a nullához.

De szerintem az ilyen kérdések előtt inkább az foglalkoztasson hogy meglegyenek a pontjaid és átmenj alkalmasságin.

Nem szabad ennyire előre tervezgetni.

2014. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem sok. Esetleg a BHD-hoz kerülhetsz (BP helyőrség dandár) valamilyen kamu beosztásba, de azt nem nagyon nevezném katonaságnak. Meg ha ez a cél én nem lövésznek mennék hanem híradónak ami alapból más szakon van. Szal ha csak emiatt jössz ide akkor inkább felejtsd el, mert kb 2-3% az esély hogy összejön, ha egyáltalán nem gondolod meg magad addig.
2014. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!