Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Anna.k kérdése:

Szerintetek van esélyem bejutni a Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskolába úgy, hogy az ideiglenes rangsorban 36. vagyok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó hely

Szinte biztos, hogy bent vagy

2014. ápr. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy bent vagy!!

Én az 54. voltam és simán bekerültem... /Nem ide de egy közgazdasági szakra szakközépiskolába.../

Úgyhogy szerintem te 99,99% hogy bejutsz..

2014. ápr. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Azt még esetleg nem tudja valaki, hogy 30 vagy 35 embert vesznek-e fel egy tagozatra?
2014. ápr. 3. 07:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az iskola szabja meg...

Ugyanis nálunk minden szakra 32 főt vettek fel..

De a jelentkezése lapon vagy az iskola honlapján szerintem fenn van...

2014. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a Telekiben hányat vesznek fel. Én úgy tudtam, hogy 30-at,de egyik ismerősöm azt mondta, hogy 35-öt, ezért kérdeztem.
2014. ápr. 3. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Tuti esnek ki előled emberek, mert másik iskolát jelöltek előbb, és őket oda veszik fel.

Én anno (7 éve) 48. voltam, és első körben bekerültem, nem kellett pótfelvételiznem. És egy gyenge általánosból jelentkeztem egy erős gimibe.

2014. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem tényleg felvesznek!
2014. ápr. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!