Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Teleki Blanka Gimnázium angol...

Teleki Blanka Gimnázium angol NYEK, vagy Kölcsey Ferenc Gimnázium ökológia? (Budapest)

Figyelt kérdés

Ti melyik szakot ajánlanátok, melyik suli hangulata, közössége jobb? A Teleki angol NYEK nem túl gyenge? És a Kölcsey öko osztálya?

Légysziiii írjatok, nem tudok dönteni!!! S.O.S.



2014. márc. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk családi hagyomány a Kölcsey. Emiatt nekem fantasztikus a hangulata és csak jó emlékem van róla. Nehézségben erős közepesbe sorolnám, bár már lassan 10 éve érettségiztem. Akkor nem volt öko osztály, arról nem tudok nyilatkozni. Én angol tagozatra jártam.
2014. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2014. márc. 17. 21:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Senki más ? :(
2014. márc. 18. 06:13
 4/7 anonim válasza:
Kölcseynek megvan a maga hangulata,személy szerint én jobban szeretem
2014. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 19. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Kölcsey!!!!!Mièrt oda? Mert a legjobb suli és tapasztalatból mondom :D
2014. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)!!! Az első két helyen jelöltem két osztályát a Kölcseynek, remélem sikerül :)
2014. márc. 31. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!