Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehez a kresz tanulasa?...

Nagyon nehez a kresz tanulasa? Es a vizsga? Vagy könyebb mint az éretségi?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mondjuk kb. 20 éve tettem le, de nekem az igazán nagy segítség ez elméleti részben a tesztkönyv volt. Abban végigcsináltam minden feladatot, ami elrontottam, azokat megnéztem, mi a jó válasz, és addig csináltam, amíg mindet nem tudtam magamtól. Ezután már nem tudott meglepetést okozni a vizsga.

A gyakorlaton meg csak figyelni és vezetni kell, az nem vészes.

Érettségin jobban megizzadtam. :)

2014. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz. Csak abból tanultam amit órán leírtunk meg volt egy ilyen gyakorló program ott végig csináltam az összes kérdést és hibátlant írtam, csak józan paraszti ésszel kell gondolkodni.
2014. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Alapól úgy van, hogy van x mennyiségű kérdés, ami benne van a tesztkönyvben, és vizsgán csak azok lehetnek. Tehát a könyvben nem példakérdések vannak, hanem azok, amik a vizsgán.

Végignyomod egyszer-kétszer az egészet, és ennyi.

2014. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!