Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok esetleg segíteni...

Tudnátok esetleg segíteni továbbtanulásnál vagy javasolni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok jövőre fogok csak érettségizni és gépészmérnöki vagy járműmérnöki érdekelne. Tudom nem valami lányos de egyszerűen sem jog sem gazdaság vagy pénzügy nem érdekel valahogy nem köt le. BME lenne a célom és tudnátok segíteni abban hogy akik oda mentek milyen tanulmányi átlaggal és érettségivel jutottak be? Én négyes tanuló vagyok egy elég erős gimnáziumban nem tudom mennyire elég ez egy ilyen helyre. Másik kérdésem az lenne hogy lányoknak van esélyük ilyen szakon? Úgy értem hogy a tanárok nem próbálják őket jobban kinézni és "kibuktatni" és későbbiekben lányként mennyi esélyem van megmaradni ilyen szakterületen? Gondolom srácok nem bánják ha lány van köztük de tanárok hogy viszonyulnak ehhez? Előre is köszönöm.
2014. ápr. 4. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyúrj rá egy 80% közeli emelt matek/fizika párosra, és tiéd világ ezen téren :). És, nem nem fognak kinézni. Ha tanulsz rendesen, bajod nem lehet.
2014. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!