Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesterképzésre nehéz bekerülni...

Mesterképzésre nehéz bekerülni? Mit néznek hozzá? Átlagot vagy micsudit?

Figyelt kérdés
Gondolom, a BA-n összehozott eredményeket számítják bele, igaz? Vagy még mit? Tudom, némely szakok előtt van vizsga vagy beszélgetés, némelyeknél nincs. Na de az átlag mennyire számít bele? Elsős vagyok, és az első félévben két tárgyat nem csináltam meg végül... Van még esélyem?
2014. ápr. 5. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni a szak honlapját. Mindegyiken más a felvételi eljárás.


De az, hogy elsőben nem sikerült 2 tárgyad, az teljesen mindegy. Egyszer sikerülni fog, mert ha nem, akkor BSC diplomád sem lesz és nem kell félni az MSC felvételitől.

2014. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nem sikerült, csak végül soknak éreztem már, és félbehagytam őket.

Nem tudod véletlenül, mi az a ,,kumm. átlag"? MA-nál melyiket nézik? Van ilyen, hogy ,,átlag", ,,kumm. átlag" és ,,ösztöndíj index". Az utóbbim elég posványos a nem teljesítettek miatt, ugye nem azt fogják nézni? :S

2014. ápr. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!