Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemet kell végeznem...

Milyen egyetemet kell végeznem ahhoz, hogy egy modern autókereskedésben dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Nem mérnök szeretnék lenni, hanem menedzser (nem vagyok jó a reál tantárgyakból). Kell ehhez nehéz matematika? Milyen nyelvtudás kell? És amúgy mi a megnevezése annak a főiskolának, ami ehhez kell? Középiskolai filológiáról lehet ilyenre menni, vagy matekre kellett volna menjek 9-től? Azokra gondolok, akik a kereskedésben rátukmálják a vevőkre a kocsikat / akik piackutatást végeznek.

Minden ezzel kapcsolatos infót szívesen várok.



2014. ápr. 6. 10:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Autószalonra gondoltam.
2014. ápr. 7. 12:40
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem kell a matek, én valami gazdasági szakra mennék a bgfre, de igazából itt nem is az iskola számít, hanem a személyiséged, meg a meggyőző képességed, meg hogy érts az autókhoz, értékbecsléshez, napra kész legyen a tudásod arról hogy melyikek az eladható kocsik, mit keresnek az emberek, ilyesmi.
2014. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A mateken kívül az összes jellemvonásom megvan, amit felsoroltál. Témában vagyok az autókkal. minden nap csak autós híreket olvasok, és kb. tudom, hogy melyik gyártó melyik típusa milyen árkategóriába tartozik (pl. Skoda Citigo és VW Up! nagyjából ugyanaz stbstb)
2014. júl. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!