Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abbahagyjam az iskolát? Nem...

Abbahagyjam az iskolát? Nem tudom mi tévő legyek.

Figyelt kérdés

9.-es vagyok , félévkor jöttem át másik iskolába mert úgy éreztem az nem tetszik,itt jobb az iskola valamivel de a közösség nem.Mindkét esetben az volt hogy nem tudtam reggel felkelni,nem az van hogy nem tudnám végigülni az órákat,hanem hogy nem tudok beérni olyan korán.(8-ra)

Úgy érzem két választásom van , vagy befejezem vagy vissza megyek a régi iskolámba ahol legalább a nagyon jó közösség miatt lenne remény hogy erőt veszek és bejárok.Szerintetek mi legyen?



2014. ápr. 7. 15:09
 1/4 Kacsa Tibor ***** válasza:
Hogy értve nem tudsz olyan korán beérni?? Kellj fel hamarabb. Sokan vannak úgy, hogy nincs kedvük felkelni reggel, vagy mert mondjuk melóztak, vagy buliztak előző este. Ha fel kell kelni , akkor fel kell......
2014. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értve hogy amint felkelt az óra egy kicsit kinyílik a szemem és egyből visszalszom
2014. ápr. 7. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen most mosolyogtam! Muszáj bejárnod órákra, nagyon hamar ki fog gyűlni késésből a 45 perc, azaz az első igazolatlan óra. Az én sulimban egy igazolatlanért automatice osztályfőnöki figyelmeztetés jár, nem mehet kirándulni, programokra az illető. Én úgy csinálom, én is bejáró vagyok egyébként, hogy reggel már 5.30-tól kezdve többször ébreszt a telefonom, 5.30 utána 5.45 majd 5.55 végül 6.10. Erre a 3-4 csörgésre végül felébredek, már a második körül ébren alszom, várom mikor kell lenyomni újra. Próbáld ki, és szigorúan feküdj le este 22.00 körül. Ja és még az is benne van hogy lehet vissza sem vesznek a régi helyre, gondold át, érdeklődj előtte.
2014. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, én sem szeretek reggel felkelni. Sőt, senki sem. :-) Este feküdj le korábban. Ezt a 2 hónapot bírd ki, és a következő évet folytathatnád az előző sulidban, ha ott jó a közösség.
2014. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!