Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok az egyetem...

Rosszul vagyok az egyetem gondolatától. Középiskolás szeretnék maradni. Hogy változtassak a véleményemen?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok. Ma mondta egyik osztálytársam, hogy 9 nap van már csak hátra nekünk a suliból... Szinte rosszul lettem ennek a hallatára. Én annyira jól éreztem magam abban a középiskolában, ahova járok, hogy semmi kedvem nincs elmenni... Mivel kisvárosban lakok, Pestre fogok menni egyetemre. Nem tudom még mi szeretnék lenni, gazdasági szakokat jelöltem (jól tanulok szóval van esély az államira). De mégis. Ha arra gondolok, hogy ott nem is lesz osztályom, senkit nem fog érdekelni, ha nem járok órára, metróval meg villamossal kell majd közlekednem a tömegnyomorban, nem tudok a szüleimmel és a régi barátaimmal minden nap találkozni, egyszerűen olyan szomorú leszek, hogy sírni tudnék. Meg tudom, hogy onnan már csak pár lépés és jön a felnőttkor meg a munka.

Légyszi, adjon valaki valami tanácsot... :( Utálom a változásokat.

18/L


2014. ápr. 11. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az egyetemi évek sokkal jobbak, mint a gimi:) Pedig a gimit is szerettem, de az egyetem még annál is jobb.

Ott is lesznek barátaid, a szabadságot meg inkább élvezni kell:)

2014. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit nekem is hiányzik a középsuli, de hidd el, hogy hamar belejössz az egyetemi kerékvágásba. Viszont sokkal nagyobb felelősség és ezzel előbb vagy utóbb szembe kell nézned, mert ez az élet rendje. Lesznek ott is emberek, barátok, jó bulik. Ráadásul örülj neki, hogy külön költözhetsz, az egy nagyon jó dolog, én nagyon örülnék neki, ha elköltözhetnék itthonról és nem azért, mert nem szeretem a szüleimet, hanem mert muszáj önállósodnunk.
2014. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk talán nőlj fel wazze!
2014. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ÉN KITALÁLTAM! jövôre indíttatok egy 9.F-et a sulimban és az egész osztályomat ráveszem, hogy bukjunk meg együtt :D

Tudod mi a jó az egyetemben? hogy vizsgaidôszakon kívül hétköznap este elmehetsz néha inni a haverokkal, ha másnap nem 6kor kelsz :D még BME-seknél is látok ilyet, pedig az kemény.

2014. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!