Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivan ha megbukok? Nagyon...

Mivan ha megbukok? Nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
Általános iskola 8. évvégi vizsga miatt nagyon izgulok. Azt tudom ha megbukok akkor pótvizsgázok. De ez meddig megy? Ameddig nem kapok egy 2est legalább? Vagy megadják az 1-est? Nemmintha nem tanulnák, de hajlando vagyok mindent elfelejteni stressz esetén :( Na ilyenkor akkor mivan?

2014. ápr. 13. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! nem tudom, hogy hova jársz, nekem 5.-tôl volt mindenféle vizsgám és nálunk úgy volt, hogy aki a pótvizsgán sem ment át az évet ismételt (amúgy ez egy marhaság szerintem, mert minden azon múlik, hogy adott pillanatban milyen lelki állapotban vagy, mennyire emlékszel hirtelen)Bár ennek ár öt éve meg a fene tudja, hogy (ha véletlenül nem ugyanarról a suliról beszélünk) nálatok ez hogy megy. Kérdezz meg egy tanárt. Az a tuti. :) És ne aggódj annyit, csak tanuljtanuljtanulj :)
2014. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima évismétlés.
2014. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!