Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik idén szintemelő érettségi...

Akik idén szintemelő érettségit tesznek és már nem járnak suliba, megkaptátok már a levelet hogy hova kell majd menni?

Figyelt kérdés
Emelt törizek idén és lassan május de még nem kaptam levelet. Meg kellett volna már kapnom vagy még nem? Hivjam fel esetleg az OM-et ahol jelentkeztem hogy mivan?
2014. ápr. 15. 13:27
 1/1 anonim válasza:

Az érettségid nyilvántartásba vételekor kaptál levelet, azon van a tel. szám, azt hívd fel minél előbb (04.28-ig meg kellett volna kapnod az érettségi tájékoztató levelet.


Az én tájékoztató lapomat elkeverte a posta. Mindenképp kérj ragszámot, nekem 3 ügyintézőn kellett átjutnom, de ne hagyd magad eltántorítani :P Ragszám nélkül nem tud mit tenni a posta. Nekem mondjuk rosszul adták meg, és hiányzik egy szám, és a posta tehetetlen, mert megakadt a központi postán. Lehet tudakozványt indítani, de azt csak az OH tudna, 1 hónappal a feladás után (ami 04.17) Jegyzőkönyvet nem tudnak felvenni, mert rossz a ragszám.


Csak azért irritál cseszettül, mert 25k-t fizettem tárgyanként, és legalább másfél éve készülök. Ismétlő emeltet csinálnék bioszból és kémiából. Ráadásul megvan nekik az email címem is, nem értem, miért nincs lehetőség neten tájékozódni erről.

2014. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!