Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt a gólya táborotok?

Milyen volt a gólya táborotok?

Figyelt kérdés
de úgy hogy nem ismertétek egymást kínos volt mit csináltatok? Jó fejek voltak?

2014. ápr. 20. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem voltam gólyatáborban, ez a harmadik egyetem ahol tanulok (és nem származott hátrányom ebből). Ha ki akarod hagyni, akkor tedd azt.


Nem hinném, hogy egyébként kínos lenne, általában rendesek a csoporttársak és a szervezők biztosan mindig adnak valami "feladatot".

2014. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2014. ápr. 20. 22:28
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez ku*rvahasznos volt első. Jézusom...

Egyéb egyáltalán nem volt kínos, mert jó volt a tematikája a programoknak:) Először olyanok voltak, amihez nem kellett csapatmunka, hogy feloldódjunk, aztán sima beszélgetés, majd durván csapatos feladatok:D Ilyenkor mindenki baromira be van ijedve, meg egyébként kilencedik végégéig még mindenki fél mindenkitől, szóval a kibeszélések és az osztálybalhék is csak később kezdődnek..

2014. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:D várom már nagyon de félek a kínos helyzetektől :)
2014. ápr. 20. 22:52
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

#3

Annyiban igazad van, hogy nem olvastam el a kulcsszavakat, de a hozzászólásod inkább téged jellemez.


Középiskolában sem voltam gólyatáborban. Őszintén szólva lesz elég időd mindenkit megismerni alaposan. Például akik 7. osztályban a legjobb barátok voltak mind megutálták egymást érettségi előtt.


Viszont elmondások alapján nem szokott kínos lenni, mert vannak közös programok mindig.

2014. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó, csak elég nyilvánvaló, hogy a kérdező menni fog, és utálom az ilyen antiszociális büszke embereket, akik mindenhova leírják kérdéstől függetlenül, hogy kihagyták a gólyatábort, a gólyabulit, stb. A kedvencem a kihagytam a szalagavatót, mert hülyeség.
2014. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem úgy tűnt, hogy nem akar menni, mert kínosnak érezné. Nem feltétlenül kell elmennie, ha nem érzi jól magát. Ugyanakkor elmondtam azt is, hogy lesz elég csapatépítő feladat- és lesz is.


Lesz az életben pár helyzet, amikor kötelezően ott kell majd lennie, lehet az akármilyen kellemetlen is, de a gólyatáborok nem ezek közé tartoznak.

Például a diplomaosztók sem idetartoznak, én a sajátomra el sem mentem (bár ez inkább azért van, mert megvan a véleményen az egyetemi alapképzésekkel kapcsolatban).


Arra, hogy én kihagytam pár eseményt, arra nem büszke vagyok, csak példaként említem, ha ő is inkább kihagyná. Vannak elég jó indokok, nem csak az, hogy büszke arra, hogy aszociális. Igen, aszociális... kedves válaszoló :)

2014. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne akarna menni? Mindenki fél, hogy kínos lesz, de nekem egyáltalán nem tűnt úgy, hogy ne akarna menni.
2014. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem tűnt úgy, hogy akarna menni.

(Na? Csak nem kötekedni kellene... ez viszont antiszociális viselkedés- tudod mi a különbség a kettő között (antiszoc. ill. aszoc.)? Csak a jövőbeli félreértések elkerülése érdekében :) )


Viszont szerintem ez már OFF, esetleg írj privátban, de ne itt folytassuk. Köszi.

2014. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó:) Voltak vetélkedők, kirándulás, bulik, meg persze ivás. De nem volt semmi kötelező jellegű, tehát ha vki nem akart inni, nem dugták le a torkán, vagy nem nézték ki.
2014. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!