Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem bírok tanulni...

Egyszerűen nem bírok tanulni mert kimerültem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ebben az évben lettem 9.-es gimnáziumban. Nagyon jól ment minden, 4,4-es átlagom van, de másfél hónapja szakítottak velem, és azóta nem is megy a tanulás. Mondjuk már továbbléptem meg minden, szóval már nem az exem az oka annak hogy nem tudok tanulni, hanem valami más... Lehet hogy ennek is köze van hozzá mert először miatta nem tudtam tanulni, de most már nem is gondolok rá viszont mégse megy a tanulás... Pedig már csak 53 nap van év végéig!
2014. ápr. 22. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem szakemberhez kellene fordulnod, ha most a húsvéti szüneted nem éjjel-nappal a tanulásról szólt(ezt te tudod, mi nem), akkor itt komolyabb dolgok állhatnak a háttérben...
2014. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne akarj folyton tanulni és nem is görcsölj rá. Pihenj egy kicsit, csinálj valamit, amit szeretsz, ami kikapcsol. Utána jöhet a tanulás. De pár óránál többet szerintem senki sem tud 100%-osan figyelni. Szóval utána megint pihi.

Ha sok a tanulnivaló, akkor közben is jó, ha pár percre felállsz, kicsit mozogsz, csinálsz valami mást és utána folytatod frissebben.

2014. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!