Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyszerűen már kimerültem.

Figyelt kérdés

egyszerűen hülyeség hogy ebből kérdést írok.

de nem tudom mi tévő legyek.

szerelmes vagyok 1 srácba de ő engem nem szeret.

megváltozott bunkó lett. és én nem tudok felejteni.

egésznap csak itthol vagyok, rágondolok sírok és sírok. ha hallgatok egy szép zenét akkor is elbőgőm magam.

annyira barátaim meg nincsenek hogy velük töltsem az időm. tanulnom is kéne de így egyszerűen nem tudok, és félek hogy miatta nem fogok átmmeni a pótvizsgán.

gondolkoztam már öngyilkosságon de ez nem változtatna semmit sem. nem éri meg miatta.

megőrülök :S :'(


2010. júl. 26. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyél csokit
2010. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
orvosis vagy mi?
2010. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
?
2010. júl. 26. 00:25
 4/13 anonim ***** válasza:
felejtsd el:D ha meg ugye évközben nem tanulsz akk tanulnál egész nyáron ne törnéd ilyenen a fejedet...
2010. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Próbáld magad túltenni rajta.

Kerres 1 másik pasit

vagy foglald el magad és ne gondolj rá

2010. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetbe. Csak én egy lány miatt. És mert ribanc lett. De egyszer vettem a fáradságot és elmentem egyik haverommal egy buliba és ott végre túl tettem magam rajta.
2010. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 2évig szerettem egy fiut reménytelenül... most kezdek csak tul lenni rjta és ez ugy sikerült h eljártam bulizni mindenkivel szorakoztam ,és egy fiuval össze is jöttem 3honapig kavartunk :) most meg kavarok már egy másikkal és alig gondolok a nagy 2éves szerelmemre !!!

az öngyilkosságot meg felejtsd el ... nekem is sokszor meg fordult a kis agyamban de télleg nem oldana meg semmit ,mert igy csak én szenvedtem,de ha öngyi lettem volna nem csak egy ember szenvedett volna értem ....

18 L

2010. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

zerelmes vagyok 1 srácba de ő engem nem szeret.

megváltozott bunkó lett. ez olyan jol rimel,bocsi de ez nagyon tettszett

2010. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:/
2010. júl. 26. 00:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg rímel.Én is szerelmes voltam,és ő mgcsalt.Szakítottam vele,elején nekem is sz*r volt.Én is sírtam.Elején minden rosz tudom.De felejtsd el.1 .jobbat érdemelsz,mint ő.A vizsgákon meg átmész,ügyes leszel.Bunkó srác után nem kell sírni. 15/L
2010. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!