Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem érettségin az...

Történelem érettségin az esszé kérdések olyanok lesznek, amik nem voltak az elmúlt néhány évben, ugye?

Figyelt kérdés
Mert akkor úgy készülök, hogy azokat csak épp átnézem, amik nemrég kérdések voltak, ha idén úgyse lesznek.

2014. ápr. 22. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehet tematikájában átfedő kérdés, ami érinti az elmúlt évek valamelyik feladatát is!
2014. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen! :D
2014. ápr. 23. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel idén lesz a 100. évfordulója az első világháború kitörésének, így szerintem lehet esély arra, hogy ezt a témakört is betegyék az esszék közé.
2014. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos volt :D Milyen igaz :D
2014. ápr. 23. 14:45
 5/6 anonim válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, de tudtommal 2015 van, az 1. vh pedig 14-ben tört ki :D
2015. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja bocsi tavalyi kérdés, nem vettem észre :DDD
2015. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!