Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem beilleszkedni egy...

Van esélyem beilleszkedni egy kollégiumban a szobatársaim közé ha nem vagyok bőbeszédű sem menő sem bulizós? De egy idő után én is megbátorodom és akkor próbálom felvenni a fonalat kisebb-nagyobb sikerrel.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezen görcsölsz, akkor nem fog sikerülni, én is mindig pont a görcsölés miatt rontottam el. Nagyon igyekeztem alkalmazkodni, de nem ment. A lényeg, hogy ne lássák rajtad, hogy bánt, hogy nem vagy olyan bulizós, menő, mint ők. Higgyék azt, hogy te így érzed jól magad a bőrödben csendesen, és akkor el fognak fogadni, mert alapvetően minden ember igyekszik bevágódni a másiknak (remélem), szóval szerintem a menő is igyekszik bevágódni a nem menőnek, csak ha megérzi, hogy fél tőle a másik, akkor elkezdi szekálni. Meg ami nagyon fontos, hogy nem szabad rátukmálnod magad rájuk, hogy mondjanak el neked mindig mindent. Hagyd, hogy maguktól elmondják amit akarnak, és csak akkor kérdezz, amikor veled beszélgetnek, amikor ők ketten egymás közöt, akkor ne. De hogy tényleg ne görcsölj, gondolj arra, hogy ha nem jön össze, akkor majd úgyis átjelentkezel egy másik koleszba, és nem kell összezárva lenned senkivel, akivel nem vagy jóban. Remélem tudtam segíteni.
2014. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!