Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BPK-NYME alkalmassági vizsga...

BPK-NYME alkalmassági vizsga bővebben?

Figyelt kérdés

Idén, május 16-17-én lesz az alkalmassági vizsga a Nyugat- magyarországi Egyetem pedagógiai karára. 3 szakra adtam be a jelentkezésemet : 1. Óvópedagógia, 2. Csecsemő- és kisgyermeknevelő , 3. szociálpedagógia.

A legfőbb kérdésem az lenne, hogy a vizsgák egy személyre egy napon e zajlanak le(a második nap ugyanazok a vizsgák vannak az első napra be nem sorolt jelentkezők számára) vagy a részvétel mindkét napon kötelező?

A helyzet az , hogy 16-án lesz a ballagásunk a suliban,és ha lehetséges lenne, akkor nem szeretném kihagyni, ezért lennék erre kiváncsi.

2. kérdés: A kottát milyen szinten kell ismerni, illetve mennyire veszik komolyan az ének mellett ezt a részét az ének-zenei vizsgának?

3. (inkább kérés, mint kérdés)Aki már túl van ezen- írnátok néhány személyes tapasztalatot az egészről? Bármit szívesen olvasok, és persze nagyon hálás is leszek mindenért!



2014. ápr. 24. 21:45
 1/2 anonim válasza:

Szia!:) Én nemzetiségi óvodapedagógiára jelentkeztem, Sopronba:) Ez elviekben úgy működik, hogy majd kapsz egy e-mailt, hogy mikor, hányra, hova kell menned. Sajnos ez nincs meghatározva, hogy Te melyik nap szeretnél. Névsor szerint van. Kaptál már e-mailt? Én még nem. :D Pedig mindjárt itt van..Én borzasztóan félek tőle. Leginkább a tersi részétől, meg az ének...:D Meg úgy minden. Kottát alap szinten kell olvasni, normál hangrendben.

Te hogy állsz? Készültél rá?:)

2014. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia! már írtam nekik e-mailt, szóval szerencsére sikerült elintéznem, hogy részt vehessek a ballagásomon is és a vizsgára is el tudjak menni :) Én is eléggé félek az egésztől(leginkább szintén a tesi részétől, illetve a kotta olvasástól is, mivel egyáltalán nem ismerem a kottát, viszont addig szerintem be tudom hozni, mivel a családban többen is zenészek, szoval tudnának segíteni.) Tanulni vagy gyakorolni viszont különösebben nem tudok rá, maximum a dalokat tudom előre betanulni. Visszatérve a mailre..tudatták velem azt is, hogy a hét folyamán fogják szétküldeni az értesítőket, szóval aggodalomra semmi ok, biztosan időben megkapjuk! :)
2014. máj. 5. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!