Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Stúdiótechnikus/hangmérnök...

Stúdiótechnikus/hangmérnök szeretnék lenni Mit kell ahoz tennem?

Figyelt kérdés
Hát azt szeretném tőletek kérdezni, hogyan lehetnék stúdiótechnikus, aki rendezvényeken tologatja a potikat, vagy esetleg lemezfelvételeknél eq-zik stúdiókban stb stb.. Most Gimnáziumba járok 10. osztályos vagyok elég rosszul tanulok, de már van 2 éves tapasztalatom a hangosításban.. Ezzel szeretnék foglalkozni csak nem tudom hogy hova menjek.. Szeretnék elmenni főiskolára is (ahol aránylag nem kell sokat tanulni mert egy kicsit lusta vagyok), de nem tudom hogy milyen szak foglalkozik ilyenekkel.. Néztem van hangmestei képzés de teljesen belebonyolódtam hogy onnan lehet e menni stúdiótechnikusnak vagy az csak a számítógép előtt hangokat vág de olyan meg nem szeretnék lenni =/.. Leegyszerüsítve a kérdést: Hogyan foglalkozhatnék hangtechnikával az életben (Studiotechnika, rendezvényhangosítás, esetleg ilyen céget indítani) Természetesen nem ezzel ekresném a kenyeremet mert ez Magyarországon nem olyan népszerű de ezzel szeretnék foglalkozni mert nagyon de nagyon de nagyon érdekel a dolog..

2014. ápr. 25. 17:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Néztem a 89.5 Music Fm-nél a karrier pontot, hogy oda keresnek gyakornokokat, de kötelező a média vagy marketing.. Ennek mi köze van a rádiózáshoz?
2014. ápr. 25. 17:04
 2/4 anonim válasza:

google a barátod

[link]

2014. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem odaírni hogy ilyen csilli villi 100ezres tanfolyamokat én is találtam már jó sokat de ezek nem adnak semmilyen elismerést csak egy oklevelet amivel nem tudok mit kezdeni =/ ahoz hogy egy komolyann csapathoz bevegyenek már bizonyítvány szükséges
2014. ápr. 28. 14:55
 4/4 anonim válasza:

Hi!


Szerintem mindenhez tanulni kell és nem lustának lenni :) Van esélyed, hogy bekerülj egy suliba és kitanulj mindent, de ahhoz neked is küzdened kell, hogy amit ott elmondanak az meg is maradjon, és vedd a fáradtságot, hogy otthon is tanulj. Sok iskola van ami indít oktatást, ami 25 év alattiaknak ingyenes /pl Minerva SZKI./ Érdemes körbe nézni, és érdeklődni az emberektől, hogy ők mit tudnak nyújtani.

2014. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!