Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék színésznő? 14/L

Hogyan lehetnék színésznő? 14/L

Figyelt kérdés
Én a színházi színésznőre célzok ,nem a Hollywoodi filmek csillogására. Engem konkrétan nem a pompa és a pénz érdekel ,hanem az irodalom. Ugyebár ehhez kapcsolódik a színészet is amit még sok ember előtt nem volt alkalmam kipróbálni ,mivel az iskolánkban a dráma szakkor közös játékokból állt. De érdekel a színház. Havonta járok (van amikor ritkábban) és mindig csodálom azokat az embereket akik ott játszhatnak. Tudom ,hogy én is oda kerülhessek a színművészeti egyetem elvégzése kéne. Sajnos nincs protekcióm. Belehet anélkül is oda jutni? Ezenkívűl még mi kéne hozzá? hogyan juthatok be egyáltalán egy színházba?

2014. ápr. 26. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen nem protekció, hanem TEHETSÉG kell az egyetemhez.
2014. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem ,de tudod 15 diákból akit felvesznek 12-nek van protekciója
2014. ápr. 27. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!