Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ECDL vizsga OKJ-s képzésnek...

Az ECDL vizsga OKJ-s képzésnek minősül? Beszámítják a felvételinél plusz pontként?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Tudásban sem éri el azt a szintet az ECDL képzés, mint amit egy középfokú OKJ adna. Nem ér plusz pontot a felsőoktatásban - hacsak az adott felsőoktatási intézményben ezt kifejezetten nem "díjazzák". Én pedig ilyet még nem láttam.
2008. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez szomorú. De köszi a választ!
2008. júl. 27. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ECDL sajnos szinte semmit nem ér. Iskola válogatja, hogy beszámítják-e a pontot... Nekem mondjuk info szakra felvételinél egyik egyetem se számította be, mert eléggé alap dolog, de van ahol ér néhány pontot.
2008. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!