Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mozaik kiadós biológia...

A mozaik kiadós biológia könyvből jól meg lehet tanulni az anyagot? Szerintetek megérné megvenni külön a 10-11-12 osztályos könyvet

Figyelt kérdés
Fontos lenne mert nagyon szeretem a biológiát és szeretném tudni hogy ezekből meg lehet érteni az anyagot,mert jövőre érettségizem emelt szinten. Még be akarom szerezni őket
2014. ápr. 30. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokmindent jól leír, bár van 1-2 rész ami tök fölösleges gimnáziumi szinten. Ha kell el tudom küldeni pdf formátumban mindet, mert nekem megvannak. Ha más nem, akkor elküldöm, beleolvasol, és eldöntöd, hogy megveszed vagy sem. :)
2014. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, simán meg lehet. Én kizárólag abból a könyvből készültem fel (magántanár nélkül) az emelt szintű biosz érettségimre, és 86%-os lett, ami akkor kiemelkedően jónak számított. Illetve, nem, még az "Ötösöm lesz genetikából" c. könyvből is készültem (de az lehet, hogy csak OKTV-re kellett).


Szerintem elég kevés fölös dolog van benne, és nagyon jól leír mindent.

2014. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Bocsi, csak annyit akarok, hogy légyszi ne írjatok többen üzenetet, hogy küldjem el a tankönyveket! Ugyanis 2 óra a feltöltési idő, és no name emberekre nem nagyon akarok ennyi időt áldozni. Mellesleg én is internetről töltöttem le őket. Keresgéljetek kicsit, mert ti is meg fogjátok találni őket! Köszi!

2014. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!