Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar nyelv és irodalom...

Magyar nyelv és irodalom emelt szintű érettségire mely könyvekből érdemes készülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 éve érettségiztem, most pedig eldöntöttem, hogy szeretnék magyar nyelv és irodalom tantárgyból emelt szintű érettségit tenni. Szinte a nulláról kezdem, mert gimi óta sokat felejtettem.

Mely könyveket ajánlanátok a felkészüléshez? Szeretnék nagyon jó eredményt elérni, maximalista vagyok, tehát minél több könyv eszetekbe jut, én annál jobban örülnék, mind irodalomból, mind nyelvtanból.

Tapasztalatokat is szívesen fogadok!

Köszönöm! :)


2014. máj. 1. 13:18
 1/3 anonim válasza:
Hétfőn megyek érettségizni emelt magyarból,hàrom év után álltam neki újra..Van direkt olyan köbyv,hogy 15 próbaérettségi magyarból emelt szint,meg olyan is,hogy emelt magyar tételek.én ezeket vettem meg.mellete elolvasni neten az életrajzokat.
2014. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

*könyv

*mellette

2014. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pethőné Nagy Csilla könyvei
2017. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!