Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha két OKJ-s képzést akarok a...

Ha két OKJ-s képzést akarok a lent vázolt módon párhuzamosan csinálni, akkor is csak egyiket kell kifizetnem?

Figyelt kérdés

Még nincs OKJ-m, tehát elvileg az első ingyenes (a sulimnál legalábbis), ha estin csinálom. Mivel elmúltam 21, nappalin fizetős lenne.

De ha én kettőt szeretnék párhuzamosan csinálni, akkor csak az egyiket kell kifizetnem, ugye? S ha a második szakmát esetleg nappalin kezdeném el, akkor is csak egyet kell kifizetnem?

Nem igazán találtam rá megfelelő szabályt, hogy hogy működik ez. Van valakinek tapasztalata vagy kellő ismerete ezzel kapcsolatban?



2014. máj. 2. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak az első az ingyenes
2016. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor érettségiztél?
2016. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!