Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 év után elmenjek a diplomaos...

4 év után elmenjek a diplomaosztómra?

Figyelt kérdés
4 éve államvizsgáztam és eddig nem vehettem át a diplomámat, mert nem volt nyelvvizsgám. Szerintetek ennyi év után "ciki" elmenni a diplomaosztóra és személyesen, ünnepélyes keretek között átvenni? Van, aki szerint nem egy nagy dolog, más pedig azt mondja, hogy - tisztelet a kivételnek - ilyen is általában egyszer van az ember életében és kár lenne kihagyni.

2014. máj. 3. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"ilyen is általában egyszer van az ember életében"


Nem feltétlenül, ha az ember tovább tanul.

BSc, MSc és máris 2 diplomaosztóra mehet az ember.



Neked kell eldönteni, hogy akarsz-e menni.

2014. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért írtam így: "hogy - tisztelet a kivételnek - ilyen is általában egyszer van az ember életében"...a kivételek alatt értettem azokat, akik itt nem állnak meg...gondolom nem én vagyok az egyetlen az országban, aki csak alapképzésre járt...de köszi
2014. máj. 3. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! Nekem is 4 éve kellett volna végezni a képzésem üteme szerint, de most sikerült. Nekem nem a nyelvvizsga hiányzott, hanem a szigorlatokkal meg a szakdolgozattal csúsztam. Legyél magadra büszke és bizony, hogy menj el, hiszen nagyon sok munkád van benne. Több régen kezdett csoporttársam is azt mondta, hogy megbánta, hogy nem az ünnepségen vette át, hanem csak besomfordált érte a TO-ra.
2014. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Egyetértek az előző hozzászólókkal. Megdolgoztál érte, jár az ünneplés. :)
2016. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!