Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A magyar erettsegin a masodik...

A magyar erettsegin a masodik reszben ahol fogalmazast kell irni ott mindig ugye minimum 3oldalt kell irni (max8oldal). Ha nem tudok 3 oldalt csak vagy masfel oldalt akkor az alapbol 0 pont?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóbeli megkötés is van (500 szó), szóval ha valamelyik teljesül, akkor már teljes értékű a fogalmazás.


Emlékszem, amikor én vadásztam a szavakat :D 450 szónál már nem tudtam mit írni, aztán csak feltaláltam magam :) Végül ~550 szó lett. A tanárom meg is kérdezte, hogy "Nekiálltam leszámolni a szavakat?", én meg mondtam, hogy "Angolból is úgy kell." :)

2014. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kirívóan rövid, akkor a szerkesztésre 1 és 8 pont között kapsz, meg persze a másik két szempont szerint is értékelik.
2014. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jo akkor tegyuk fel 400szot irok csak..akkor nem teljes erteku a fogalmazas es 0pont?
2014. máj. 3. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy látszik,hogy a szövegértés miatt (is) kellene aggódnod .
2014. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem attol nemhiszem..mar felfogtam csak nem frissitett a telo es nem lattam a 2. Valaszt :)
2014. máj. 3. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondta a tanár, hogy ha 1 oldalnál kevesebb azt neki sem áll javítani. szóval szerintem az 1,5 oldalra csak kapnál valami pontot :D
2014. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!