Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a minimum pontszam...

Mennyi a minimum pontszam amivel bekerulhetek a szegedi Deak Ferenc Gimnaziumba kettannyelvu szakra?

Figyelt kérdés

matek: szerintem mivel izgulos vagyok, es a matek nem is az erossegem 27 pont koruli lesz

magyar: magyarbol jo vagyok, de ha izgulok minden kimegy a fejembol, ugyhogy 36-38 pont korulire szamitok

szobeli: jo vagyok angolbol, bar az izgulas itt is kimutatja magat, 50-bol 38 pont korulire szamitok

vitt jegyek: abbol az ot tantargybol amit tovabb viszek:

7. evvege: tori 5 matek 5 irodalom 5 nyelvtan 5 angol 4

8. felev: tori 5 matek 5 irodalom 5 nyelvtan 4 vagy 5, meg nem vagyok benne biztos, angol 5

Nagyon sok nyomos ok van ra, hogy beakarok kerulni a Deakba, erre a szakra.

Nem tudom, hogy ez hatrany-e, de a testverem a Deakba ment, 10. ev elejen pedig magantanulo lett, mert nem birta.



2014. jan. 9. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Na jo, most megnezve talan a szobelinel kicsit alul pontoztam magam. Van az oldalon egy proba teszt, az 20/17 pontos lett, a beszelgetes meg szerintem jol fog sikerulni. szoval 50/43 talan.
2014. jan. 9. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi a minimum, viszont én is kéttanos vagyok, és elég nehéz. Ha ilyen pontszámaid lesznek/vannak, akkor jóval a minimum felett vagy, bár ez egyáltalán nem ezen múlik, lehet, hogy éppen sokan mennek oda erős pontszámmal. Én is izgulós vagyok, de hidd el, nem éri meg szétizgulni magad, főleg nem a központin! Maradj nyugodt, amit nem tudsz azt a végére hagyd, ennyi az egész. Ha bármi van írhatsz, szívesen segítek.
2014. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt! irtam:)
2014. jan. 10. 20:34
 4/5 A kérdező kommentje:
az irasbelim 66 pontos lett (magyar 40, matek 26), a ket evi vitt jegybol ketto db negyesem lesz (10bol 2) szoval azt hiszem 50bol 48 pontot viszek. A szobelire keszulok. Szerintetek ezekkel a pontokkal milyen eselyem van?
2014. febr. 2. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Felvettek végül?
2015. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!