Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Ti mennyire...

Érettségizők! Ti mennyire vagytok tisztában az életrajzokkal? Mennyit készültetek a magyar érettségire?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az írásbelin nem nagyon szokott lenni életrajz -
2014. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Holnap tudtommal (még) csak az írásbeli lesz
2014. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csináltam előző évek érettségijeit. A magyar érettségi csak egy kis IQ és alapfokú műveltség kérdése, és megvan az ötös.

4 évig figyeltem az órákon és bőven elég amit megtanultam, az első próbaérettségim is 95 százalékos lett.

2014. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a vers elemzéstől tartok, ezért kérdeztem.nagyon káosz van a fejemben az önéletrajzokat illetően.

meg mondjuk a novella elemzéshez se baj ha van háttértudás.

de még mindig abban bízom h az érvelésen jó téma lesz

2014. máj. 4. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Én semmit sem tanultam, és meg is lett a böjtje.. Most eléggé elkezdtem fosni :D

Úgy voltam vele, hogy írásbelire nem lehet mit tanulni.

Szövegértés az szövegértés.. Szövegalkotásnál meg nem tudom mi lesz, a bevezetésbe kéne valami önéletrajz, de nem tudok egyet se. Tárgyalásba leírok majd minden hülyeséget(remélem hogy lesz novella), hogy hol játszódik, a szereplőket, mikor játszódik stb.

2014. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!