Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angollal és matekkal mire megyek?

Angollal és matekkal mire megyek?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, angolból és matekból 90%felett. Van egy angol középfokú nyelvvizsgám és minden nap használom a nyelvet mert a párom külföldi. Készülök a felsôfojra.

Nagyon szerettem a matekot gimiben. Élveztem a feladatokat és átlátom a problémákat, jó a logikám. Precízen, igényesen végzem el a feladataimat.

Jövô tavasszal fejezem be a jelenlegi sulimat. Két szakmát kapok irodai asszisztens és idegenntelvi ügyfélkapcsolati szakügyintézôként.

Bajban vagyok, mert nem tudom hová menjek tovább.

Izgalmas, kreatív, gondolkodós munkát szeretnék fôiskola/egyetem után. Nem nagyon szeretem a monotonitást.

Érdekelne a belsôépítészet, de nem tudok jól rajzolni. Ha most nekiállnék vajon tudnék olyan szintre fejlôdni, hogy ez irányba tanulhassak tovább?

Érdekel az arab nyelv, üzlet, gazdaság is.

Adjatok ötleteket.! Köszi



2014. máj. 4. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Corvinus Közgazd. karára,én is oda tervezek menni.
2014. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mennyi a ponthatár? Oda kell emelet ugye?
2014. máj. 4. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!