Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na ki mit választott magyaron?...

Na ki mit választott magyaron? Hogy érzitek jó feladatsor volt? :D

Figyelt kérdés
Mennyit írtatok szövegalkotásnál?

2014. máj. 5. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én érveltem, az tűnt a legegyszerűbbnek... olyan három és fél oldal körül írtam, de elég sokat húzogattam ki belőle (nem teljes mondatokat, csak szavakat). És a feladatsor nem volt túl nehéz, de lehetett volna könnyebb is. 1-2 feladat nagyon becsapósnak tűnt és hiába olvasok gyorsan, az idő kevésnek tűnt rá...
2014. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mik voltak a feladatok?
2014. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is érveltem, olyan 4,5 oldal lett.

Szerintem a szövegalkotásos feladatok egész jók voltak, a szövegértésnél is jó volt a téma, de jól jött volna még 10-15 perc.

2014. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hú, visszaolvastam a válaszomat, szóismétlés szóismétlés hátán...Bocsi, még mindig izgulok, lehet azért. :D

Előző válaszoló: az eduline.hu-n fent vannak a témák.:)

2014. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én novellát elemeztem, szerintem nehéz volt.
2014. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Novellat irtam. Szerintem maga a feladatsor atlagos nehezsegu volt. Mind a ket reszerol ezt gondolom. 70-75%-ot saccolok magamnak.
2014. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az összehasonlítást választottam, 3 oldal lett, érvelni nem tudtam volna ennyit, és ez is megy a legkönnyebben.
2014. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A szövegértést az előzőekhez képest könnyűnek mondanám, végre nem voltak túlbonyolítva a kérdések. :)


A novellaelemzés, illetve az összehasonlítás viszont elég nehéznek tűnt, ezért szerintem az érvelést volt érdemesebb választani annak, aki otthonosan mozog a témában. Én egy bő három oldalt írtam, kis betűkkel.

2014. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Összehasonlító elemzést. Négy és fél oldal lett. Szerintem elég egyszerű volt a szövegértés, a szövegalkotásba meg ez tűnt a legkönnyebbnek.
2014. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szövegértést jónak éreztem - a témája is tetszett. A szövegalkotásnál a novellaelemzést választottam. Szerintem volt már érthetőbb novella az előző években, de a szövegértéssel együttvéve összességében nem panaszkodhatunk. :)
2014. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!