Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazgatásszervező főiskolai...

Igazgatásszervező főiskolai végzettséggel rendőrségen elhelyezkedés?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy vajon rendészeti szakközépbe kell jelentkeznem vagy hogyan tudnék elhelyezkedni rendőrségen szellemi munkavégzésre?

Jó ötlet bemenni személyesen és leadni az önéletrajzom vagy miként működik ez?

Interneten nem igazán vannak erre vonatkozó hirdetések.

Ha a válaszadók közül valaki mégis talált, megköszönöm a linket.



2014. máj. 6. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendészeti szakközépbe kell jelentkezned és járod ha rendőrségen akarsz dolgozni, vagy az NKE rendészeti karán lediplomáznod.

Igazgatásszervező végzettséget elfogadják a rendészeti szervek. De csak az tud ezzel a diplomával ott dolgozni ha már előtte is a rendőrségen dolgozott..kvázi rendészeti szakközepet elvégezte...

2014. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ, hasznos volt.

Viszont azt nem értem, hogy rendészeti szakközépben mennek gyakorlatra is, nekem arra mi szükségem lenne?

A másik meg az, hogy az erőnléti feltételeknek nem felelek meg véleményem szerint...

2014. máj. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!