Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettséggel...

Informatika érettséggel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy nekem sok fog múlni az info érettségimen ezért minnél jobbra kéne megírni.

Adatbázis kezelést viszont nem tanítottak(azt most hagyjuk miért). A 20 pontról már lemondtam de mégis jó lenne kicsikarni valami részpontszámot belőle, de bárhogy próbáltam megérteni nem sikerül... Pedig jó vagyok info-ból azt olvastam hogy a táblázatkezeléshez sok köze van az meg még megy is.

Tehát a kérdés az lenne, hogy nem tudna valaki valahogy gyorsan rávezetni erre a szoáréra? A lényegét tudom, tudom mire való, tehát nem körbeírni kéne csak egy kezdő lökést adni.

Előre is köszi mindenkinek! :)


2014. máj. 6. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked ezt a könyvet:

[link]

Könyvtárakből érdemes beszerezni, esetleg antikváriumból, ha nem szeretném megvenni.


Én a táblázatkezelést vettem át ugyanebből a könyvsorozatból és nagyon sokat segített. Gyakorlatokon keresztül mutatja be az alapoktól kezdve, kérdezz felelet is van benne, olyan mintha egy osztályban lennél :)


Középszintű érettségire szerintem bőven elegendő.


Itt pedig videókat találsz: https://www.youtube.com/user/infoerettsegi

2014. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez már túlmegy a GYIK keretein, ha szükséged van professzionális segítségre, akkor szóljál, természetesen ez pénzes.

Amit ingyen megkaphatsz, és nagyon jó, az az infoerettsegi.blog.hu

2014. máj. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!