Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit érdemes átnézni a holnapi...

Mit érdemes átnézni a holnapi angol érettségire?

Figyelt kérdés
Angolból gyengének érzem magam...Tudnátok adni még valami tippeket, amik esetleg így utolsó napon hasznomra lehetnek?:D Mit érdemes átnézni? Vagy mit olvasgassak? stb..

2014. máj. 7. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én emeltezek, de tuti, hogy a levél-formulákat fogom átnézni (mindig elfelejtem őket). Azon kívül, ha egy kicsit rá akarsz 'hangolódni', akkor szerintem nézz filmet. Konkrét témákat nincs értelme átnézni, úgyis 'kevert' témájú szövegek lesznek... mondjuk SZERINTEM környezetvédelem lesz közepen és emelten is xD
2014. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

A felkészülésre ott volt a tanév, ami alatt láthattad, hogy milyen típusfeladatok lesznek.


Most már csak alaposan aludd ki magad....

2014. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az íráshoz szükséges levél formát néz át :)

+ nézz sorozatot,filmet,videót persze angol nyelven :)

Ha a nyelvtannal vanank gondok akkor azokat gyakorolgasd..neten biztos vannk online feladatok:)

körülbelűl ennyi :)

2014. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már semmit. Ha gyengének érzed magad angolból, akkor nyílván az utolsó nap akard megváltani a világot, és megtanulni egy nyelvet legalább dadogó óvodás (2-es) szintre.
2014. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt a második választ én írtam, bár ez konkrétan a nyelvhelyességről szól.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

A levélnél az a legfontosabb, hogy a feladat pontjait teljesítsd, egy teljesen rossz nyelvtannal megírt levélre is lehet sok pontot kapni.

2014. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!