Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az angol tanár minden órán...

Áron100 kérdése:

Az angol tanár minden órán cseszeget és ok nélkül egyeseket ad nekem. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval nyolcadikos vagyok és tudom hogy itt az év vége, de miatt a lesz hármas a bizimben amit nagyon nem akarok. Minden akkor kezdődött amikor a diákot aki elment nem tudta tovább csesztetni és rám szállt.(4 éve) Egy időre(7.ben) kevesebbszer ba**ogatott de most vmiért megint. Jó tanuló vagyok és látni lehet rajtam, hogy jól érzem magam. Talán ezt irritálja?

2014. máj. 8. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért cseszegetne azért, mert jó tanuló vagy? Ebben semmi logika nincs. Szólj az osztályfőnöködnek.
2014. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy időben ugyan ezt csinált a a magyartanárom csak középsuliban. Persze egyest nem adott, viszont amikor megérdemeltem volna feleletnél az ötöst, már csak azért is négyest adott. Nem csináltam semmit, mégis állandóan beszólogatott és provokált.

Ha birka türelmű vagy, csinálj úgy, mintha semmi sem történt volna. Ne mutasd neki, hogy ideges vagy, vagy azt, hogy fel tud bosszantani. Légy vele azért is nagyon kedves. Viselkedj továbbra is normálisan, na meg tanulj.

Ha pedig már nagyon nem bírod, vagy szólsz az ifjúságvédelmi felelősnek, ha van a suliba, hogyha nincs, akkor bemész az igazgatóhoz, és elmondod neki azokat az eseteket.

2014. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ok nélkül nem kedvel. Valószínűleg zavarod az órát vagy beszólogatsz neki. Ok nélkül nem lehet egyest adni, ahhoz valami teljesítmény, pontosabban "nemteljesítmény" kell: felelet, dolgozat, házi feladat, órai munka. Csak úgy a semmiből nem közli, hogy egyes. Kérdezd meg az osztálytársaidat, hogy hogy látják, bár szerintem magad is tudod. Ha szerintük se adsz rá okot, akkor beszélj a tanárral, de nem számonkérve, hanem őszinte érdeklődéssel.
2014. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hú, hármas egy nyolcadikos biziben, itt a világ vége. 1,5 hónapot bírj már ki, ha eddig nem jutott eszedbe tenni ellene valamit, most már hagyd a francba.
2014. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ti ilyen tanárt még nem láttatok, de a lényeg az, hogy van olyan hogy órán egy apró dologra rossz választ adok és EGYES! Az utolsó válaszolót is értem mer 1 hónap nem sok, de zavar mer ma azt mondta hogy vannak kapcsolatai ott ahova megyek. Am nem szólogatok be neki sőt k***a kedves vagyok vele.
2014. máj. 8. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek kérdező, mert igenis vannak olyan tanárok, akárki akármit mond,akik tényleg ok NÉLKÜL cseszegetik a diákot, pusztán azért, mert az a tanuló nem szimpatikus a semmiért.
2014. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szard le, mostanra valószínűleg tudod, hogy felvettek-e középiskolába. Ez csak egy általános iskolai bizonyítvány, senkit se fog érdekelni.
2014. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"vannak kapcsolatai"

Hagyjad már magad. Az a szerencsétlen egy 14 éves gyereket (téged) fenyeget a "kapcsolataival", majd szerinted fölveszi a telefont, hogy figyelj Marciskám, ott a Kis Béla fiú, utálom, mint a szart, utáld te is? Mi ez, óvoda? A tanár a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki magáról. Én eléállnék négyszemközt, hogy tanárnő/tanár úr, nem tudom, mit csináltam, hogy ennyire ellenszenves vagyok magának, de óvodába való ez az utálkozós szint, amit előad. Szüleidnek nem mondtad még amúgy? Ha valóban jogos, amit csinál és nem csak a saját szemszögedből adod elő (bocs, de gondolom tudod, hogy az esetek túlnyomó többségében bizony a diák is hibás), rég bezsélned kellett volna valakivel.

2014. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!