Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a bizonyítványom? Ki tudom javítani?

Figyelt kérdés

Most ilyen az àtlagom:

Irodalom: 4,75

Nyelvtan: 4,67

Törtènelem: 2

Angol: 2

Matematika: 3,5

Fizika: 1,5

Biológia: 2,5

Kèmia: 4,67

Földrajz: 1,8

Ének: 1

Rajz: 4

Technika: 5d

Külalak: 5

Etika: 5d

Fizikàbòl kaptunk szorgalmit, ès ha megcsinálom kapok egy 5-öst. Énekbõl felelünk. Földrajzból dogát ìrunk. Biológiàból dogàt ìrtunk, szerintem meg lesz a 4-es.

Kérlek, ne írjátok azt hogy eddig miért nem tanultam. Nemrég kerültem új iskolába.

Szerintetek ki tudom javítani?


2014. máj. 8. 18:40
 1/4 Ficsor Botond válasza:
Szerintem ki fogod tudni javitani...én is szarul állok földrajzból , bioszból...és szerintem ha ebben a honapban mindenbol amibol szarul allsz abbol csak 5-4-esed van akkor meg lessz az
2014. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát...eléggé gáz ez a bizonyítvány, talán valamennyit tudsz javítani, de nem olyan sokat. Amúgy hányadikos vagy? És az nem kifogás hogy új iskolába kerültél. Bár gondolom fősulira nem akarsz menni, egy szakmához elég lesz.
2014. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töriből kéne még javítanod, esetleg angolból
2014. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Általános iskola 7.osztály.

Ha szeretnétek júniusba leírom majd az eredményt.

2014. máj. 8. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!