Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek, hogy nem sikerült a...

Félek, hogy nem sikerült a matek érettségi, és október lesz belőle? Többi lent 18/L

Figyelt kérdés
ezért ha ugye mégis így lenne,addig nem szeretném a semmittevéssel eltölteni az időt az októberi érettségiig. Arra gondoltam,hogy megpróbálom a középfokú angol nyelvvizsgát, de közben pénzt is szeretnék keresni. Óvodapedagógus szakra jelentkeztem, valami ezzel kapcsolatos munkát hol lehet találni? Vagy egyéb ötlet?

2014. máj. 8. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban a matekot kéne tanulni, ha 12 év alatt nem sikerült annyira elsajátítani, hogy átmenj az érettségin. Koncentrálj arra, hogy legyen érettségid. De ha elérted a 12 pontot, akkor még előtted a szóbeli, és nem biztos a bukás.
2014. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, igen, azért eléggé lazára veszed a dolgot, ha még közben ennyi mindent csinálnál. Egyelőre valahogy próbáld le tenni ezt a meglehetősen egyszerű érettségit.
2014. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

10.osztalyig 4es voltam matekbol, tanarvaltas, 11.ben bukas, de potvizsgan atmentem.. :/

ne csak nekem volt nehez az idei matek erettsegi, minden masbol 80-90% meglesz. miert venne lazan? mert nem akarok itthon fekudni,hanem kozben is tenni szeretnek vmit?? az meg egyertelmu h rafekszek a ,matekra..

2014. máj. 8. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:

nyelvtanulás és egy kis plusz pénzkereset sosem árt. De tényleg a matekra feküdj rá, és ne elcseszd az időt.

Bébiszitter melókat vadássz, bár eléggé telített a piac... esetleg elmehetsz ingyen kisegíteni helyi oviba, hátha engedik, nem értek hozzá. Talán oda be tudod dolgozni magad.

2014. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Október az nem lesz belőle cicám, mert eltörölték az őszi érettségit.
2014. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: légy szíves, ne terjessz hülyeségeket. Nem törölték el.
2014. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig én is ugy hallottam hogy csak bizonyos tárgyakból lehet októberben.
2014. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallani én is sok mindent tudok, de ez a tévinformációk terjedésének biztos útja. Tessék hiteles forrásból tájékozódni, nem hallomásokból. Az őszi ELŐREHOZOTT érettségit törölték el, az összes többi megmaradt (van még hatféle). Nyugodtan lehet ősszel javítózni.
2014. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!