Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha érettséginél a diákok nagy...

Ha érettséginél a diákok nagy része ugyanazt a választ adja meg egy feladatra, de a megoldókulcs nem azt tartalmazza, akkor sincs rá esély, hogy mégis elfogadják?

Figyelt kérdés
Perpillanat a középszintű történelem 5. feladatára gondolok. Ahogy olvastam neten meg a suliban megkérdeztem másokat, nem találkoztam olyannal, aki az A kérdésben nem a protestánst, a D feladatnál meg nem az Oszmán-török Birodalmat írta volna be. Ha most javításnál látják, hogy 100-ból 99 ezt írta be, akkor se lehet olyan, hogy elfogadják ezt is jónak?

2014. máj. 9. 02:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

- A protestánst nem fogják elfogadni (ez le is van írva a javítókulcsban). Érdekes, én reformátust írtam :)

- Magyarország azon része (a hódoltság) igenis az O-T Birodalomhoz tartozott, az atlasz alapján is, így szerintem el fogják fogadni. Ha nem, fellebbezek!!

- Volt egy grafikonos feladat, ahol ELHIBÁZTÁK a kérdést (melyik ország gazdasági termelése növekedett 10%-kal), ezt töri tanárom mondta --> ott ezért minden választ el kell majd fogadni.

2014. máj. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fellebbezni akkor érdemes, ha nem az útmutató szerint javították. Az atlasz nem számít.
2014. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!