Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zrínyi Miklós Gimnázium...

Zrínyi Miklós Gimnázium gólyatábor? (x. Ker)

Figyelt kérdés
Vélemények? tapasztalatok? idén vettek fel a suliba és menni szeretnék gólyatáborba ezért lennék kíváncsi a tapasztalatokra! :)

2014. máj. 9. 18:22
 1/9 Seichi válasza:

Imádtam :D Ott ismertem meg a legjobb barátaimat,mindez már lassan 7 éve.

Minden évben vhol a Balaton környékén szokták megrendezni. Fa kunyhók vannak,külön a fiúk,lányok. Ahány osztály,annyi csoport lesz,feladatokat kell majd megcsinálnotok együtt,éjszakai túra is volt nekünk,fel kellett mennünk vmi kilátóba,az úton pedig különböző ellenőrző pontokon kellett áthaladni és ott megoldani az adott feladatot.

Zászlót kellett készítenünk,nyomozós játékis volt,vmi előadást kellett tartani az osztálynak és az utolsó nap előadni. A strandra is lementünk,ott is voltak feladatok,többek közt vízibiciklivel kellett menni megkerülni a bólyát,futni a parton,meg ilyesmi.

Vmelyik nap este elmentünk az épp arra tévedt vidámparkba,rengetegen voltunk akkor..

Hát a kaja borzalmas volt,szerintem nem sok ember dicsérte meg a nap végén az ételt,így a közeli boltba járkáltunk át.

Összességében felejthetetlen volt,nem hittem volna,hogy ilyen jó lesz!:D

2014. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, a válaszod alapján egyre izgatottabb vagyok a dolog kapcsán..:)Tegnap kaptam meg róla a részleteket.
2014. máj. 14. 18:18
 3/9 anonim válasza:
Milyen iskola? Gondolom oda mentél:) van róla véleményed?
2014. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kedves első!

Ugyanoda jártam,csak később mint te,én tavaly érettségiztem,de a gólyatábori felállás nem változott,Balaton,Köszi tábor,feladatok(ügyességi vetélkedők,"gondolkodós" feladványok stb.) éjszakai túra+ szintén feladatok.

Meg persze barátkozás,barátkozás,barátkozás.:)

2015. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Végül hogy tetszik a suli? Én is zmg-s vagyok :)
2015. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Írjatok légyszí..:) én ma tudtam meg, hogy felvetek.. kicsit izgulok.. új társaság meg minden.. :S
2015. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is oda fogok járni:D Melyik osztàlyba vettek fel?
2015. ápr. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csokibond007 válasza:
zsir énis oda fogok járni:D tuti megyek énis a táborba!
2015. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kit hova vettek fel skacok? Kik az osztályfőnökeitek? Én most fogok menni 11.be, közbiztes vagyok, privátban nyugodtan írjatok nyugodtan privátba, ha kérdésetek van :)
2015. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!