Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülyeség kihagyni a gólyatábort?

Hülyeség kihagyni a gólyatábort?

Figyelt kérdés
Több problémám is akad vele. Nagyon drága, 7 napos es elég rossz időpontban van. Szerettem volna menni eleinte de igy mar meggondolom. De nem tudom mit tegyek. Szerintetek rossz döntés lenne kihagyni?

2014. máj. 3. 02:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A gólyatáborokat azért szokták szervezni, hogy az újoncok összeszokjanak egy kicsit; egy táborozás alatt könnyebben tudnak ismerkedni, barátkozni. Aki kihagyja ezt, az bizonyos tekintetben hátrányból indul az iskolába. Ez persze egyáltalán nem jelenti azt, hogy anélkül nem tudod elkezdeni az iskolát, csak az esetleges "klikkekbe" nem feltétlenül tudsz majd beilleszkedni. Akinek evvel sohasem volt gondja, annak nem jelent hátrányt, akinek meg igen, az úgyis frusztrált lesz a gólyatáborban is.


Lényeg a lényeg, egyáltalán nem "hülyeség" az, ha nem mész el.

2014. máj. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hét nap?! Az még egy összeszokott csapatnak is rengeteg, nem hogy vadidegeneknek. Egyáltalán nem hülyeség nem menni, semmit nem vesztesz vele, semmi nem fog azon múlni, hogy egy héttel korábban "megismered" az osztálytársaidat vagy sem. Lesz még éppen elég időtök egymásra.
2014. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

középiskolai vagy egyetemi?

nekem középsulis nem volt, de így is túléltem a sulit. az egyetemi pedig fergeteges volt, bár csak 3 napig tartott, de életem pár legjobb napja volt

2014. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
középiskolai
2014. máj. 3. 14:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Melyik középsuliról van szó? Én se megyek mert megfizethetetlen az ára... :( Én attól félek hogy az új osztálytársaimnál hátrányba leszek... :/
2014. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ady Endre Gimnázium. (budapesti)ez kb 30-35 ezer forint...És szerintem is sok ez a 7 nap így idegenekkel.
2014. máj. 3. 20:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Nekem vagy 40000... :@ :(
2014. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ki az aki annyiért el tud menni? :/ ahhoz még 30 ezer és simán ki tud menni az ember Olaszországba több mint 1 hétre
2014. máj. 3. 23:29
 9/12 anonim ***** válasza:

hát 30ezerért biztos nem mész külföldre egy hétre, plána nem utazást és kaját beleszámolva..

mellékesen én ezt a gólyatábort biztos kihagynám, középiskola előtt amúgy sem kötelező ez a dolog. hidd el,lesz 4 éved megismerni az osztálytársaidat :)

2014. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ki,35 ezer irreálisan drága,ráadásul 1 hét,az baromi sok,úgy hogy 1 embert se ismersz.:) Hidd el,nem csak te fogod ki hagyni.:)
2014. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!