Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz a szóbeli érettségi?

Nehéz a szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés

Melyik tárgyból a legnehezebb szóbeli érettségi?

Történelemnél amit leírsz magadnak abba a fél órába azt fel lehet olvasni az egészet vagy csak bele lehet nézni?

Földrajzból van forrás?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2014. máj. 9. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet felolvasni, csak belenézni.

Amihez kell, ahhoz van forrás.

Az a legnehezebb, amit a legkevésbé tanultál meg.

2014. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más... nekem speciel a töri lesz a legnehezebb, meg a nyelvtan, mert utálok forrást elemezni, meg magolni. De mondjuk a irodalmat is utálom, de azt könnyebben, és hamarabb tanulom.
2014. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem mert írtak már olyat is hogy valaki felolvasta teljesen amit leírt és elfogadták!!

Nekem sokkal könnyebb lenne úgy! :)

2014. máj. 10. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenkinek könnyebb lenne úgy. De amúgy tanár válogatja... viszont ott az elnök is, szóval az esetek többségében nem szabad felolvasni, max belenézhetsz párszor. Meg egyébként amúgy sem lesz időd leírni mindent, amit tudsz a tételről, max vázlatolni tudsz.
2014. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én onnét olvastam fel és elfogadták. :D
2014. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!