Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által támogatott tanfolyam mennyi pénzt ad havonta a tanulónak?

Figyelt kérdés
Valaki megtudja mondani most mennyi támogatást kap az aki a Munkaügyi központ álltál megy tanfolyamra? Gondolok itt a pénzre amit havonta adnak.

2014. máj. 10. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nettó 45-46 körül :(
2014. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mays válasza:
13%
Munkával biztos tuöbbet kapnál..
2014. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mikor én voltam, 62 körül adtak, öcsém nemrég volt, ő már csak 42-45 körül.. Utolsó, szerinted miért vagy ennyi százalékon?
2014. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Én ugyan miért lettem lepontozva? o.O Pont most végzek egy ilyen tanfolyamot, és ennyit adnak. Banyek, milyenek vagytok...
2014. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mays válasza:
5%
Bánom én a százalékot...tudom, hogy hasznosabb. Lehűttésnek tartom ilyen-olyan tanfolyamok elvégzését munka helyett.
2014. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Mays, nem gondolod, hogy ha lenne munka, ott lennénk? :)Viszont: én most olyan tanfolyamra járok, amit tudok kombinálni a már meglévő szakmámmal, úgyhogy én nem tartom feleslegesnek.

Viszont: munkalehetőség jelenleg (diplomásként!) csak a közmunka van-amire ugyanennyit kapnék. Próbáltam, köszi, de hamarabb leszek öngyilkos, minthogy oda visszamenjek!

Nem szeretem az ilyen "dolgozni kéne" beszólásokat...

2014. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mays válasza:
40%
Milyen diplomád van? Talán segíthetek.
2014. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem. Nekem igaz nincs diplomám munkám pedig azért mert messzire kellene utazni egy normális lehetőségért. 5szakmám van ebben az érettségi is benne van. Viszont most indítanak olyan tanfolyamot ami érdekelne és az egyik szakmámmal összefügg. Nálunk a közmunka az amit munkának lehet hívni mert más nincs. Lényegében azért kérdeztem mert közmunkán vagyok az 50200ft és megérné e elvállalni a tanfolyamot.
2014. máj. 11. 00:48
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Ezt neked kell eldöntened. Amúgy a közmunkáért, amennyit kapsz, szerintem az jobban megéri. Nekem nem volt munkám, és segélyt sem kaptam, ezét volt jó a tanfolyam ( meg egyébként sok olyan embernek, akiknek csak téli időszakban nem volt munkahelyük..) Mivel a közmunkával többet kapsz, szerintem maradj annál. Írd össze, melyik miért lenne jobb. A tanfolyammal lenne valamivel több esélyed? Ha nem, akkor nem biztos, hogy van értelme kevesebbet kapni pár ezer forinttal...

Off: Én is utálom az ilyen húzz el dolgozni szöveget. Egyeseknek fogalmuk sincs, hogy milyen az élet árnyékos oldala...

2014. máj. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!