Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem emelt érettségire...

Történelem emelt érettségire van valakinek kidolgozott tételei elektronikus formátumban?

Figyelt kérdés
Ha igen, el tudná küldeni nekem?

2014. máj. 11. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Emelt szinten nincsenek tételek.
2014. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó. Akkor mit kell tudni? Miből kell felkészülni?
2014. máj. 11. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Jaj, ez a duma, mindig, hogy emelten nincsenek tételek. Az, hogy "Magyarország gazdasága Károly Róbert, Hunya Mátyás és Luxemburgi Zsigmond alatt" az nincs eléggé behatárolva? Rákeresel, hogy emelt történelem tételek 2014, ilyen könyv is van spec. erre az évre, én a libriben vettem, aztán onnan összerakod. Én is ezt csinálom majd.
2014. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hunyadi*
2014. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Történelemből témakörök vannak emelten, nem ugyanaz.

Pl. én amikor érettségiztem töriből emelten a témakör a honfoglalástól a XVI. századig terjedt. A tétel, amit kihúztam 100 évet fedett le ebből. Nagyon nem mindegy.

2014. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Helyesen: emelt szinten vannak tételek, de azok titkosak, a vizsgáztató tanárok is csak aznap reggel ismerik meg őket, és nem is írhatják fel maguknak.


Továbbá vannak témakörök, amelyek nyilvánosak. Ezek az oktatas.hu-n fent vannak. Egy másik kérdésnél kiderült, hogy még az eduline.hu is összekeveri a két fogalmat.


A kiadott témakörök alapján készülnek a tételek, amiket kihúzol az érettségin, sejteni azért lehet, hogy mi képzelhető el.

2014. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!