Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik olyan levelező tagozat...

Létezik olyan levelező tagozatos gimnázium, ahol havi egyszer kell bemenni és 2 év alatt érettségit ad?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Én most járok esti gimibe és heti kétszer kell bemennem és még így is három év. Egy ismerősöm szerint viszont van olyan iskola, amely kérdésben leírt feltételek szerint működik. Létezik ez? Én eléggé kétkedve fogadom.
2013. szept. 24. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:

persze, van, sőt, igazából tanulni sem kell, mert egy szívószálat dugnak az orrodba, amit felvezetnek az agyadig, és ott táplálják be a rezgéseket.


érettségit egyik iskola sem AD, hanem TE szerzed meg. ahhoz pedig, hogy meg tudd szerezni, ISKOLÁBA kell JÁRNI.

2013. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hiába ez a kioktató hangnem, mert mint írtam én sem hiszem el maradéktalanul a leírtakat...
2013. szept. 24. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!