Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskolai menzán a tanároknak...

Az iskolai menzán a tanároknak miért jár több étel, amikor a gyerekeknek nagyobb az energiaszükséglete?

Figyelt kérdés
A szüleim vállalkozásukban iskolásokra is főznek és az iskolaigazgatók mindig azt szokták kérni, hogy a tanároknak dupla adagot számítsanak, holott ugyanannyit fizetnek, mint a diákok. (Például: egy fejlődésben lévő 12 évesnek egy szelet rántott hús jár, a tanárnak, akinek már messze nincs akkora energiaigénye, kettő szelet.) Valahol ez nevetséges!
2014. máj. 14. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Oh kérlek. Mindenhol érvényes szabály, hogy a személyzet előre kiveszi magának a kaját (a sűrűjét) és csak utána ad a gyerekeknek. Anno mikor ovis voltam még a konyhásnők kutyája is szalmonellás lett, de mégis volt több olyan gyerek akinek semmi baja nem volt, mivel nekik nem is jutott kaja (én is köztük voltam).

Ehhez képes még mindig jobb, hogy számolnak vele, hogy a felsőbbrendű lényeknek több jusson, de a sima halandó is megkapja a maga kis silány adagját.

2014. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tanároknak nagyobb a teste.
2014. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Azt ki mondta neked, hogy a tanároknak kisebb az energiaigénye? Nekik nehezebb végigcsinálni a napot, mint a diákoknak.
2014. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!