Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felnőtt orvosnak mennyire...

A felnőtt orvosnak mennyire kell betartania a szabályokat a gyermek orvossal ellentétben?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


A problémám az, hogy még előző hónap vége felé hiányoztam. Sok szünet volt közben és csak ezen a héten volt iskola. Időközben én 14 napot hiányoztam ami idő alatt nem jutottam el az orvoshoz (meg nem is volt kedvem), az első héten nem éreztem jól magam következő héten már nem is otthon tartózkodtam.

Ma elmentem az orvoshoz a 14 (nap hiányzás + 4 nap suli) 18 nap után mentem el a háziorvosomhoz).


Két orvoshoz járok, az egyik felnőtt orvos mivel elmúltam 18 éves (ő hozzá más betegség miatt járok) egyszer már kiadott nekem egy hét időtartamra 11 nap után, de ez még egy hónapon belül volt. Itt ez esetben már rendesen egy hónappal későbbre kéne visszamenőleg adni.

A körzeti gyermek orvos nem tudott adni mert nekik a hónapot lezárják, és amúgy sem adhat visszamenőlegesen.


A kérdés tehát a felnőtt orvosnak (aki rendes, nagyon) mennyi felelősséggel kell tartozni a süli felé, őt mennyire kötik ez irányban a szabályok, megtudná oldani ezt az igazolást?


Ha nem, akkor a suli el fog bocsájtani, akárhogy jó tanuló is vagyok de ezt az évemet sikerült ilyen zűrösre alakítanom.


Nem kell a megvetés, mert én már tanultam a hibámból, egyébként nem vagyok rossz ember, de mint mondtam sajnos idén nem voltam önmagam, húztam halasztottam.


2014. máj. 16. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Az egész ugyanis számítógépes rendszerben van, és nem lehet csak úgy módosítgatni. Ha a gép, a beküldött adat és a napló (ami az orvosnál van nem az iskolai) nem egyezik ő kerülhet bajba.
2014. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!