Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most igaz, hogy érettségin az...

Most igaz, hogy érettségin az első ismétlő vizsgáért nem kell fizetni?

Figyelt kérdés

Ha most vagyok végzős, de két tantárgyból nem sikerült jól az írásbeli, és szeretném jövő tavasszal újraírni ugyanazon a szinten, akkor az még ingyen van?


Az OH honlapján ezt találtam, ha jól értem, akkor csak a második után kell fizetni. Vagy ez csak az elégtelenre vonatkozik?


"Az érettségi bizonyítvány megszerzése vagy a tanulói jogviszony megszűnése után az érettségi vizsgáért, továbbá az adott vizsgatárgyból a tanulói jogviszony fennállása alatt az érettségi bizonyítvány megszerzése előtti sikertelen érettségi vizsga második vagy további javító- és pótló vizsgáért vizsgadíjat kell fizetni."


2014. máj. 17. 05:59
 1/4 reptoid ***** válasza:
Hol látsz te az idézett szövegben "ismétlő érettségi" szókapcsolatot?
2014. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kettes (hármas, négyes) érettségi nem "sikertelen" érettségi. Ne keverd a fogalmakat: az ismétlő nem ugyanaz, mint a pótló és javító.
2014. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első javitóért nem kell csak a másodikért 15 ezret tapasztalat
2014. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kedves 3-as, csakhogy ő nem ezt kérdezte.
2014. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!