Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehet ilyenkor? Suli...

Mit tehet ilyenkor? Suli szeretnék váltani úgy, hogy 10-es legyek. A többi infó lent.

Figyelt kérdés
Az eddigi szakközépiskolámban info szakon kezdtem majd félévkor átmentem közgére. Nos, az egyik különbözeti sikeres volt,de a másik nem biztos,hogy menne és egyébként se valami jó ez az iskola (tudom mondták már,hogy ki kell bírni, de én nem ilyen beállítottságú vagyok,inkább a nyelvek érdekelnek) Angolból színötös vagyok és nagyon szeretem. Spanyolt kezdtem még így interneten,de a német is érdekel. Valami olyan iskolát szeretnék ahol felvehetnék még egy nyelvet, vagy ha nem is akkor legalább valami viszonylag jó szakközépbe vagy gimibe. Vannak pesti ismerőseim és el is tudnék helyezkedni rokonoknál(mivel egy órás út innen Pest muszáj lennék felköltözni így hétköznapokban). Most 9-es vagyok, akkor újra 9-es lennék? Mert nagyon nem szeretném újra járni. Egyébként félévkor 4,81 volt az átlagom,szóval a tanulással nincs gondom. Előre is köszönöm a segítséget,válaszokat.

2014. máj. 17. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha befejezed ezt az évet akkor kezdhetsz 10.be
2014. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebben a tanévben már nem tudsz váltani, de szeptemberben kezdheted a 10.et másik iskolában, csak át kell iratkozni
2014. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor remélhetőleg átvesznek másik iskolába? Ennek örülök, és köszönöm a válaszokat! :) Persze én is úgy gondoltam,hogy a következő tanévet már a másik iskolába szeretném kezdeni, nem most.. Csak még nem tudom melyik iskolába kellene átmenni. Tudnátok ajánlani valami viszonylag jó sulit Bp-n? Már néztem párat csak szeretnék ötleteket. Köszönöm.
2014. máj. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!