Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet ilyenkor gimnáziumot...

Lehet ilyenkor gimnáziumot váltani?

Figyelt kérdés

Már kezdek besokallni a sulimból, 10. évfolyamba jártam most, előtte 9. (0.) nyelvi évem volt ami nem ért semmit, de most nem ez a lényeg.

Szeretnék elmenni, és a 11. osztályt máshol kezdeni. A 0. miatt itt most ugye lenne még a 11., 12., 13. évfolyam Lehetséges ez, szerintetek mennyire hülyeség ilyenkor váltani? Nagyon nem szeretem az osztályomat és most már a tanárok is egyre rosszabbak lesznek.. a jók elmennek, szülnek.. :S Mit gondoltok? Köszi a segítséget!


2012. júl. 4. 14:33
 1/9 reptoid ***** válasza:

Sulit bármikor lehet váltani. Gondolj bele, akik elköltöznek, azok is új iskolába kénytelenek járni. Minden átvételről az új iskola igazgatója dönt. Őt kell megkérned, hogy vegyen át.


Egyébként rendes gimnáziumban te még csak úgy számítasz, mintha a kilencediket végezted volna csak el. Szóval csak tizedikesként kezdhetsz csak, tizenegyedikesként nem. Így is előfordulhat, különbözeti vizsgát, osztályozót kell tenned egy-két tárgyból, mert a tanterv iskolánként eltérhet. Tizenegyedikesként csak olyan iskolában kezdhetsz, ahol ugyanúgy nyelvi előkészítős osztályba járnál.

2012. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én is 11-ben váltottam, de sajnos sok eredménye nem volt, mert rájöttek, hogy az előző sulimból ismernek pár embert, akik mindenféle sz*rt meg hazugságot meséltek rólam és sajnos itt is kiutáltak ez miatt. :(


Javaslom olyan sulit keress, ahol nincsenek közös ismerősök, mert még a hamis pletykák is úgy terjednek, mint a futótűz és ugyanolyan sz@r lesz az új suliban is. :S

2012. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
...és szerintetek ez igaz, hogy nagy az esélye, hogy felvennének szinte bárhová mert ez annak a sulinak + pénzt jelent? :O
2012. júl. 4. 15:04
 4/9 A kérdező kommentje:

2. 14:45

Hát nemtudom... én most már nagyon rühellek itt lenni. Meg a tanárok is bár az ofőm nagy jó... és ilyenkor hova érdemes menni? milyen gimibe? vagy szakközép?

2012. júl. 4. 15:06
 5/9 reptoid ***** válasza:

...és szerintetek ez igaz, hogy nagy az esélye, hogy felvennének szinte bárhová mert ez annak a sulinak + pénzt jelent? :O



Nem.

2012. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én is ezt gondoltam...

Bár azért mégis lehet vmi valóság alapja...

2012. júl. 4. 15:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Pécsen milyen gimi van ami jó, de azért nem nehéz?
2012. júl. 4. 15:13
 8/9 anonim válasza:

2. vagyok!


Engem nehezen vettek fel, mert 11-ben már elég sok tantárgyból kell különbözetet tenni, de ha találsz egy pont ugyanolyan sulit amibe meg van ugyanaz az a szakma akkor felvesznek min. 3-as átlaggal. De az nem igaz, hogy bárhova felvesznek. Viszont sztem ha van lehetőséged akkor gimibe menj, ott nincsenek hülye szakmák és az emberek is normálisabbak. De ami nagyon fontos! Ne legyenek ismerősök!

2012. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jah és nekem nem kellett különbözetet tennem, mert informatikáról informatikára mentem. De a 3. meglátogatott suli fogadott csak be és ráadásul egy másik városban. Az előző 2 suliból az egyikben újra kellett vna járnom a 10. osztályt a másikban pedig 4 tantárgyból kellett vna különbözeti vizsgát tennem. Szóval nagyon meg kell gondolni, hogy hova mész :S
2012. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!