Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy felmentest...

Lehetseges, hogy felmentest kapjak bizonyos tantargyakbol?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jo helyre irok, de azt mondta nekem egy orvos, itt interneten, hogy borderline szemelyisegzavarom van, esetleg meg poszttraumas stressz szindromam is. (Pontosan csak csutortokon fogjuk megtudni, amikor orvoshoz megyek.) Ez a holgy azt mondta, hogy nagyon nehez lehet tanulni is. Es igaza van, mert 2 tantargybol is bukasra allok, a tobbi meg olyan, hogy orulok a kettesnek. Egyszeruen keptelen vagyok megjegyezni az anyagot, oda figyelni sem tudok rendesen. Lehetseges-e az, hogy ebbol a ket tantargybol esetleg felmentest kapjak? Ezek olyan targyak, amik iden lesznek utoljara, erettsegizni sem kell beloluk.

Elore is koszonom a valaszt!


2014. máj. 18. 10:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!